DELTAKLUB
ul. Gałczyńskiego 26,
09-400 Płock
tel. 24 366 53 66
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


ELEKTRONICZNA KARTA ZGŁOSZENIA


Articles

 

Grupa matematyczna I
DataGodzinyMiejsceProwadzący
20.09.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Marzenna Kuć
27.09.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Marzenna Kuć
04.10.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Marzenna Kuć
18.10.2017 16.00 - 17.30 ZS Centrum Edukacji, ul. Kobylińskiego 25 sala 49 Bartłomiej Biernacki
25.10.2017 16.00 - 17.30 ZS Centrum Edukacji, ul. Kobylińskiego 25 sala 49 Bartłomiej Biernacki
08.11.2017 16.00 - 17.30 ZS Centrum Edukacji, ul. Kobylińskiego 25 sala 49 Bartłomiej Biernacki
22.11.2017 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku, ul. Walecznych 20 sala 9 Aldona Fijałkowska

 

.1Grupa matematyczna II
DataGodzinyMiejsceProwadzący
11.09.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 206 Krystyna Baranowska
25.09.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 206 Krystyna Baranowska
02.10.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 206 Krystyna Baranowska
09.10.2017   zajęcia odwołane  
16.10.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Anna Dmochowska
23.10.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Anna Dmochowska
06.11.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Irena Brzozowska
20.11.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Krystyna Baranowska
27.11.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Irena Brzozowska
04.12.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20, s. 13 Krystyna Baranowska



Grupa matematyczna III
DataGodzinyMiejsceProwadzący
11.09.2017 16.00 - 17.30 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Anna Waśniewska
25.09.2017 16.15 -17.45 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Anna Waśniewska
02.10.2017 16.15 -17.45 MSCDN Wydział w Płocku s. 203 Alicja Bielas
09.10.2017 16.15 -17.45 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20 s.11 Alicja Bielas
16.10.2017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20 s.11
Anna Waśniewska
23.10.2017 16.00 -17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20 s.11
Ewa Morawska
06.112017 16.00 - 17.30 Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20 s.11
Ewa Morawska

20.11.2017

 

16.00 - 17.30  Gimnazjum nr 6, al. S. Jachowicza 20 s.11  Anna Waśniewska